ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Електронні підручники

 

На сайті видавництва «Ранок» (e-ranok.com.ua) розміщено електронні версії деяких нових підручників для 4-го та 7-го класів 

 

Підручники, що розміщено на сайті видавництва «Ранок»

 

Автор

Назва

Мова навчання

4 клас

         1.      

Скворцова С. О.,

Онопрієнко О. В.

Математика

Українська

         2.      

Корнієнко М. М.,

Крамаровська С. М., Зарецька І.Т.

Інформатика

Українська

         3.      

Т. Є. Бойченко,

Н. С. Коваль

Основи здоров'я

Українська

         4.      

Сотникова С. І.,

Гоголєва Г. В.

Німецька мова. (4 рік)

Українська

         5.      

Коченгіна М. В.,

Коваль О. А.

Літературне читання

Українська

         6.      

Тагліна О. В.,

Іванова Г. Ж.

Я у світ

Українська

         7.      

Доценко І. В.,

Євчук О. В., Павліченко О. М.

Англійська мова

Українська

         8.      

Тагліна О. В.,

Іванова Г. Ж.

Природознавство

Українська

         9.      

Бібік Н. М.

Я у світі

Українська

       10.    

Коваленко О. М.

Українська мова

Російська

       11.    

Джежелей О. В.,

Емец А. А.

Литературное чтение

Російська

       12.    

Коченгіна М. В.,

Коваль О. А.

Літературне читання

Російська

7 клас

         1.      

Сотникова С. І.

Німецька мова(3 рік)

Українська

         2.      

Сотникова С. І.,

Гоголєва Г. В.

Німецька мова(7 рік)

Українська

         3.      

Цейтлін О. І.

Алгебра

Українська

         4.      

Єршова А. П.,

Голобородько В. В.,

Крижановський А. Ф.

Геометрія. 7 клас

Українська

         5.      

Бар'яхтар В. Г.,

Божинова Ф. Я.

Фізика

Українська

         6.      

Довгань Г. Д.,

Стадник О. Г.

Географія материків і океанів

Українська

         7.      

Запорожець Н.В.,

Черевань І. І.,

Воронцова І.А.

Біологія

Українська

         8.      

Тагліна О. В.

Основи здоров'я

Українська

         9.      

Григорович О.В.

Хімія

Українська

       10.    

Гісем О. В. ,Мартинюк О. О.

Історія України

Українська

       11.    

Д'ячков С. В.

Всесвітня історія

Українська

       12.    

Гісем О. В.,

Мартинюк О. О.

Всесвітня історія

Українська

       13.    

Хлєбникова Л. О.

Музичне мистецтво

Українська

       14.    

Надозирная Т. В.,

Полулях Н. С.

Литература. Интегрированный курс

Російська